Hakkımızda
Vizyonumuz

Vizyon Buharlı Temizlik Ailesi olarak, Güzel ilimiz Turizm cenneti Antalya'nın Her Yönüyle Alanında Uzman güvenilir, tecrübeli Profesyonel bir Buharlı Koltuk Yıkama ve Temizlik Hizmetleri Şirketiyiz. Vizyon Buharlı Temizlik, Profesyonel Endüstriyel son teknoloji Almanya'dan ithal ettiğimiz KARCHER marka Profesyonel Makinalar ve Uzman tecrübeli Profesyonel ekibi ile birlikte %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firmadır. Bu yönüyle, Buharlı Temizlik Alanında Antalya'da ve sektöre yön veren Profesyonel ve iddealı Bir Firmadır. Profesyonel Buharlı Temizlik ve Buharlı Koltuk -Yatak -Baza Stor Zebra Perde Yorgan Battaniye ve Halı Yıkama Bizim tek İşimizdir. Vizyon Buharlı Temizlik olarak amacımız, siz sevgili müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak, sadece Antalya'nın değil Tüm Türkiye'nin en iyi Buharlı Temizlik Firması olmaktır. Aynı zamanda sizlere ve ailenize hijyenik ve sağlıklı ortamlar sunmaktır.


Temel Amacımız

Vizyon Profesyonel Buharlı Temizlik Ailesi olarak amacımız, siz sevgili Müşterilerimizin %100 Musteri Memnuniyet ve güvenlerini kazanarak, sadece Antalya'nın değil Tüm Türkiye'nin Alanında Profesyonel Tecrübeli uzman kadrosu ve ekibi ile başarılı ve iyi bir Buharlı Temizlik Firması olmaktır. Aynı zamanda sizlere ve ailenize Nefes alabileceğiniz ailenizle ve sevdiklerinizle vakit geçirebilmeniz için Antibakteriyel Bitkisel Deterjanlar kullanarak 140 derece Buharın gücüyle hijyenik ve sağlıklı ortamlar sunmak Bizim birinci önceliğimizdir.

Bize Ulaşın

Profesyonel Temizlik

Profesyonel temizlik ekibimizle Almanya'dan özel ithal ettiğimiz Karcher marka ekipmanlar ve Antibakteriyel Bitkisel Deterjanlar~ Amway Loc ~ Ersağ ~,Biobelinda gibi Kimyasal içermeyen özel Şampuan Solüsyonlar Güçlü Leke Çıkarıcılar ve sayısız ürün çeşitlerimizle Profesyonel şekilde çalışmakta olup %100 müşteri memnuniyetine öncelik vermekteyiz. Güçlü servis ağımız la Antalya merkez ve çevresine Şehrimizin Göz bebeği Turizm beldelerine Pofesyonel Buharlı Koltuk Yatak Baza Stor Zebra Perde Yorgan battaniye Halı yıkama ve Ev Office işyeri Temizlik hizmetleri vermekteyiz. Sosyal medya ağımız watsap Instagram Facebook Google ve iletişim hattımız olan 0543 3318500 nolu telefondan 7/24 Bizlere ulaşabilirsiniz Sizlere Bir telefon kadar yakınız.

Hakkımızda