BİTKİSEL DETERJANLARLA ISLATMA İŞLEMİ:

Koltuk ve yataklarınız deterjanlı su ile kuru yer kalmayacak şekilde gerektiği kadar ıslatılır.

(Firmamızda kullanılan deterjanlar; Sağlık Bakanlığı onaylı, ISO 9001 belgeli ve tamamen bitkisel olup, sağlığa zararsızdır.)

BUHAR İŞLEMİ :

Buharlı koltuk yıkama, koltuk yıkama yöntemlerinden bir tanesidir. Bu temizlik işleminde 140-180 derece sıcaklığında buhar üretilmektedir.

Bu buhar koltuk kumaşlarında bulunan kir ve lekeleri kolayca çözmekte ve yaşam alanlarında bulunan mikrop, bakteri, akar ve mayt gibi mikroorganizmaları yok eder ve yaşama alanlarınızda dezenfektan sağlar.

FIRÇALAMA İŞLEMİ :

Tam otomatik, kumaşa zarar vermeyen makinemizle yapılan fırçalama işleminde, koltuk veya yataklardaki kirler kumaştan tamamen ayrılır ve yüzeye çıkar.

VAKUMLAMA VE DURULAMA İŞLEMİ:

Bu aşama çok önemlidir. Durulayarak yapılan vakumlama işlemini, temiz su gelene kadar yapıyoruz. Eğer yüzeye çıkan kir durulanarak vakumlanmazsa koku ve kusma olayı gerçekleşebilir.

KURUMA İŞLEMİ:

Koltuk ve yataklarınızdaki suyun %80 i, emiş gücü yüksek karcher marka makinelerimiz ile vakumlanmaktadır. Kalan %20 ise mevsim durumuna göre değişkenlik göstermekte olup yaz aylarında 2-4 saat, kış aylarında (oda sıcaklığında) 8-10 saat arasında kurumaktadır.